Eleganckie dodatki do małej czarnej

Dla każdej kobiety strój jest pełny dopiero wtedy, kiedy zostaną dobrane do niego odpowiednie dodatki. Powinny one pasować do ubrania i oczywiście do siebie nawzajem.

W przypadku czarnej sukienki wybór jest bardzo bogaty, bo kolorystycznie pasuje do niej właściwie wszystko. Natomiast bardzo ważny jest również jej styl. Mała czarna może być elegancka i oficjalna, ale też nieco bardziej na luzie i seksy. Zresztą często to właśnie dodatki nadają jej ostateczny charakter.  Kiedy zdecydujesz się na jakąś stylizację z małą czarną ważny będzie przede wszystkim wybór butów, torebki i biżuterii. Na pewno dobrym pomysłem jest postawienie na jakiś zdecydowany kolor, który ożywi i urozmaici cały strój. Z czarnym bardzo dobrze komponuje się czerwony. To modne i ciekawe połączenie. Warto więc pomyśleć o czerwonych szpilkach i niewielkiej torebce w tym kolorze. Jeżeli krój małej czarnej na to pozwala można też założyć czerwony pasek. Natomiast jeśli kobieta woli ubrać również korale i bransoletkę w tym kolorze z paska lepiej zrezygnować, aby nie było jednak zbyt wiele czerwonych dodatków. Można oczywiście zawsze zdecydować się na czarny pasek. Nie będzie wówczas mowy o mieszaniu kolorów.

Jeśli chodzi o biżuterię do czarnej sukienki na pewno pasuje także srebro, szczególnie jeśli pozostałe dodatki są w chłodnych barwach. Zwykle tego typu ozdoby są delikatne i subtelne. Jednak mała czarna i masywna biżuteria to też naprawdę ciekawe zestawienie, oparte na swego rodzaju kontraście. Najczęściej wybierają je dziewczęta i młode kobiety. To dobry pomysł jeśli masz zamiar iść w małej czarnej na imprezę. Można się w ten sposób bardziej wyróżniać, a o to przecież chodzi. Fenomen małej czarnej polega chyba właśnie na tym, że każda kobieta może w niej zupełnie inaczej wyglądać. Wszystko zależy od pomysłu na siebie i umiejętnego dobrania dodatków.